WełniarniaMc

Forum serwera Minecraft: WełniarniaMc


#1 2012-02-02 19:19:46

Carvon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 3
Punktów :   

Portal

Chcę zaznaczyć, że adminowie źle rządzą. Dają Pluszakowi działkę w miejscu gdzie jest portal, a żaden się nie pofatygował wejść i zobaczyć, że robię tam spawna i portal musi tam być.

Żądam eksmisji pluszaka i odbudowy portalu lub oddania diaxowego i kilofa i 4 stackow coobla

Edit: Jeszcze ktoś zajebał mi stację metra! Wyeksmitować ich, bany, odszkodowania, whatever, ale koniec z kradzieżą ziemi!

Ostatnio edytowany przez Carvon (2012-02-02 19:25:57)

Offline

 

#2 2012-02-02 20:06:57

truskafka

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 15
Punktów :   

Re: Portal

Ale to Survival każdy kładzie działkę gdzie chce i ja nie dawałem mu żadnej działki i proszę uważać na słowa chłopcze

Offline

 

#3 2012-02-05 11:10:29

Carvon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Portal

Co z tego że survival? Czyli mogę wam rozwalić domy aby sobie automatyczną farmę zboża zrobić?

Tam był publiczny portal, robiłem spawn więc ukradł owoc mojej pracy. Równie dobrze, mogę Trawie zabrać zamek, tobie sklep etc.

A metro też moje dzieło a oni jak wzięli stację koło sklepu i dom urządzili.
Jeśli to normalne to nie żałuję że zwiałem stamtąd, z ostoi szałasów z drabinkami i domków ogarniętych graczy, którzy dają mieszkać noobkom obok i psuć sobie widoki.

Apeluję też do każdego kto nie chce skończyć wśród złodziei niech ucieka ze mną i założy drugi obóz z dala od tej hałastry. Ja zaprowadzę, ale tylko kilka osób którym ufam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se-forum.pun.pl www.kuleko.pun.pl www.nkn.pun.pl www.brzydula.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl